Ввійти через     · Вхід · Зареєструватися
Пропозиції місяця

Найкращі ціни на готелі

Кешбек

Кешбек - це повернення частини суми, витраченої на покупку тих чи інших товарів кожним зареєстрованим користувачем Сольдо за умови, що така покупка здійснена у результаті переходу на сайт продавця зі сторінок нашого сайту.

Поточний перелік магазинів, за покупки у яких можна отримати відшкодування, зібрані у розділі "Кешбек".


Все надзвичайно просто! Три легкі кроки:

 1. 1 Оберіть магазин з розділу "Кешбек"
  Ви повинні бути зареєстрованим користувачем Сольдо і ввійти у свій обліковий запис
 2. 2 Перейдіть на сайт продавця зі сторінки опису пропозиції
  Увага: Ціни на сайті продавця будуть наведені без врахування кешбеку. Ви сплачуєте повну вартість
 3. 3 Оформіть замовлення в інтернет-магазині
  Замовлення повинне відбутися саме через кошик інтернет-магазину, а не через телефон чи у інший спосіб

Відразу після переходу на сайт продавця Ви зможете відслідковувати статус кешбеку на сторінці "Мої кешбеки" (доступна лише залогованим користувачам Сольдо)

Кешбек можуть отримувати лише зареєстровані користувачі Сольдо за наступних умов:

 • користувач повинен бути залогованим у свій обліковий запис
 • покупка повинна здійснюватися лише в інтернет-магазині продавця
 • спосіб оплати замовлення може бути будь-яким - онлайн-оплата карткою чи готівка при отриманні замовлення
 • покупка повинна відбутися після переходу на сайт продавця зі сторінки з описом вибраної кешбек-пропозиції
 • кешбек-пропозиція повинна бути діючою. Якщо покупка здійснена у результаті переходу зі сторінки акції, яка закінчилася, кешбек не нараховуватиметься.
 • замовлення повинні здійснюватися з території України. Навіть якщо Ви здійснили замовлення, вказавши адресу доставки в Україні, але в цей момент знаходилися за її межами, кешбек може не нараховуватися.

Кешбек може бути двох видів - або фіксована сума за кожне окреме замовлення (незалежно від кількості куплених товарів), або відсоток від вартості замовлення без врахування вартості доставки.

Наприклад, вартість замовлених товарів складає 1000 грн., а з урахуванням наданої покупцю знижки - 950 грн. Вартість доставки - 40 грн. В такому випадку кешбек нараховуватиметься на 950 грн. - фактично сплачені за замовлені товари.

Кінцевий розмір виплати встановлюється продавцем, тому, навіть якщо опис кешбек-пропозиції передбачає суму, більшу, ніж встановив продавець для кожної окремої покупки, Сольдо не зможе виплатити більше, ніж відшкодовує продавець.

Зверніть увагу - під час оформлення замовлення на сайті продавця сума кешбеку жодним чином не відображається в рахунку. Ви повинні сплатити повну вартість замовлених товарів; кешбек Вам нарахується після підтвердження факту замовлення. Слідкувати за статусом Ваших кешбеків Ви зможете на сторінці "Мої кешбеки" (доступна лише зареєстрованим та залогованим користувачам Сольдо).

Оскільки, згідно чинного законодавства України, кожен придбаний товар може бути повернутий протягом двох тижнів з моменту покупки, нарахування кешбеку можливе як мінімум лише через 14 днів після здійснення покупки. Крім цього, після завершення цього періоду продавець може потребувати певний час для перевірки факту покупки та виплати кешбеку. Тому приблизний термін зарахування кешбеку на користь покупця складає близько 30 днів.

Вивести накопичені кошти можна на картки Приватбанку, комісія - відповідно до тарифів на поповнення карткового рахунку. З часом ми додамо більше способів виведення кешбеків.

Ініціювати процес виплати на картку можна, коли сума накопичених кешбеків перевищуватиме 100,00 ₴.

Всю інформацію про нараховані кешбеки та їх статус Ви можете отримати на сторінці "Мої кешбеки", яка доступна через посилання у верхньому правому куті екрана, за умови, що Ви залогінені. Також на цій сторінці Ви можете вивести кешбек на Вашу картку.

Кешбек нараховується лише на діючі пропозиції, перелічені у розділі "Кешбек". Сольдо жодним чином не відповідає за продаж, доставку та оплату товару, а також не вирішує питань, пов'язаних із якістю та поверненням. Усі спірні питання вирішуються лише адміністрацією Сольдо. Використання послуги кешбек означає згоду з цими умовами.

Послугу кешбек надає виключно Сольдо - інформаційна служба обраного Вами продавця не може проконсультувати Вас з приводу розмірів та умов отримання кешбеку. Ваші питання Ви можете скерувати у нашу службу підтримки на адресу .